+ 48 509721051 biuro@kancelaria-jurist.net

O kancelarii

Kancelaria w swojej działalności skupia się na obsłudze przedsiębiorców. Wsród Klientów kancelarii sa zarówno mikroprzedsiębiorcy jak również duże przedsiębiorstwa regionu łódzkiego i nie tylko. 

Specjalizujemy się w szeroko pojętej opiece prawnej dla przedsiębiorców. Naszą ambicją jest zapewnienie obsługi prawnej na jak najwyzszym profesjonalnym poziomie i zgodnie ze standardami etyki wykonywania zawodu adwokata i radcy prawnego.

Wieloletnie doświadczenia przyciąga również  Klientów prywatnych, którzy powierzają kancelarii do prowadzenia swoje sprawy z różnych dziedzin prawa. 

W relacjach  z Klientami  stawiamy na szczerość. W sytuacji gdy w naszej ocenie powierzona sprawa ma nikłe szanse na sukces, nie czekamy z tą informacją do wyroku. Informujemy o tym niezwłocznie aby nie narażać Klientów na zbędne koszty

Misja do spełnienia to -  uświadomienie obecnym i przyszłym Klientom, że profesjonalna obsługa prawna to przede wszystkim zysk i bezpieczeństwo, a nie dodatkowy koszt.

 

Quisque bibendum malesuada nisl non eleifend.

Dla osób fizycznych

Quisque bibendum malesuada nisl non eleifend.

Dla przedsiębiorców

Paweł Lenartowicz

Radca prawny

+48509721051

biuro@kancelaria-jurist.net

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi. 

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i medycznym. Posiada praktykę zawodową w zakresie świadczenia pomocy prawnej, w tym dla przedsiębiorców w sprawach gospodarczych i cywilnych. Posiada znaczne doświadczenie przed  wszystkimi sądami w postępowaniach spornych oraz niespornych. Reprezentuje przedsiębiorców w sprawach karnych. Występuje jako pełnomocnik lekarzy w procesach sądowych. 

Katarzyna Bigos

radca prawny

+48509721051

sekretariat@kancelaria-jurist.net

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi. 

W swojej praktyce zajmuje się prawem gospodarczym, handlowym, jak również cywilnym i rodzinnym 

Reprezentuje przedsiębiorców oraz osoby fizyczne przed sądami  i innymi organami.

Włada językiem angielskim.